Здесь все начиналось!
Руководитель ЖКХ 379 17 81
Бухгалтер 379 17 73
Служба безопасности(круглосуточно) 379 17 83 
ФорумФорум  ГалереяГалерея  РегистрацияРегистрация  Вход  


Поделиться
 

 ДОГОВІР (домовленість) про порядок користування приміщеннями (Комори)

Перейти вниз 
АвторСообщение
Admin
Admin


Сообщения : 44
Дата регистрации : 2011-08-22

ДОГОВІР  (домовленість) про порядок користування приміщеннями (Комори) Empty
СообщениеТема: ДОГОВІР (домовленість) про порядок користування приміщеннями (Комори)   ДОГОВІР  (домовленість) про порядок користування приміщеннями (Комори) EmptyВт Авг 23 2011, 02:55

ДОГОВІР
(домовленість)
про порядок користування приміщеннями

м. Київ «14» червня 2011 р.

ІНВЕСТОР: Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «ІФК», код за ЄДРПОУ 33743672, місцезнаходження: Україна, місто Київ, вулиця Михайлівська, будинок 18 В; ліцензія на професійну діяльність на фондовому ринку - діяльність з управління активами інституційних інвесторів, серія АГ № 399353, видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 02.11.2010 року, яке діє в інтересах пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду «Антарес», код за ЄДРІСІ 233590, в особі директора Захарчука Руслана Миколайовича, який діє на підставі Статуту, уклав цей Договір (домовленість) про наступне:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ (ДОМОВЛЕНОСТІ)
1.1. Предметом цього Договору є встановлення Інвестором порядку користування приміщеннями (надалі – Комори), що розміщені на підвальному поверсі житлового будинку № ___ (надалі – Об’єкт) черги № ___ в складі житлового будівництва між вул. Новомостицькою та вул. Замковецькою в Подільському районі міста Києва, будівництво якого здійснюється на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:85:227:0221, державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯЖ №931249, виданий Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 25 травня 2010 року, зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 03-8-00070, виданий на підставі рішення Київської міської ради № 450/1506 від 23.04.2009 року, дозвіл на виконання будівельних робіт № 2393-Пд від 14.03.2011 року, виданий Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві, Позитивний висновок № 485-2010/ЦБ комплексної державної експертизи щодо проекту «Житлове будівництво між вул. Новомостицькою та вул. Замковецькою в Подільському районі міста Києва» Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба української державної будівельної експертизи» (ДП «Укрдержбудекспертиза») від 02.03.2011 року.
1.2. За цим Договором Інвестор, як майбутній власник житлових приміщень в Об’єкті (далі – Квартир), встановлює та зобов’язується виконувати наступний порядок користування Коморами:
1.2.1. Інвестор, та будь-яка особа, що в майбутньому стане власником однієї чи кількох Квартир в Об’єкті (надалі – Особа, а разом – Особи), має право користуватися однією або кількома (відповідно до кількості Квартир власником яких стане Інвестор або Особа) Коморами в Об’єкті.
1.2.2. Інвестор та кожна Особа, надає свою згоду іншим Особам на безперешкодне користування Коморами, окрім Комори, право користування якою, згідно з цим Договором, належить Інвестору чи відповідній Особі.
1.2.3. Інвестор встановив, що Інвестор та кожна Особа має право користуватися Коморами, номери яких відповідають номерам Квартир, власником яких є Інвестор чи відповідна Особа, згідно з таблицею, що викладена в Додатку № 1 до цього Договору.
1.2.4. Інвестор та кожна Особа зобов’язується не перешкоджати усім іншим Особам в їх праві користування Коморами та не вчиняти дій, що можуть призвести до втрати або обмеження такого права.
1.2.5. У разі відчуження Інвестором, чи будь-якою з Осіб, в будь-який спосіб Квартири третім особам, право користування відповідною Коморою переходить до таких третіх осіб автоматично в момент переходу права власності на Квартиру. Інвестор, чи відповідна Особа, зобов’язується в такому випадку здійснити належне інформування нових власників Квартири про перехід до них права користування Коморою, а також забезпечити підписання новими власниками Квартири усіх документів щодо користування Коморою – в тому числі забезпечити згоду та приєднання нових власників до цього Договору (домовленості).
1.3. Будівництво Об’єкта здійснюється на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:85:227:0221, державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯЖ №931249, виданий Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 25 травня 2010 року, зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 03-8-00070, виданий на підставі рішення Київської міської ради № 450/1506 від 23.04.2009 року, дозвіл на виконання будівельних робіт № 2393-Пд від 14.03.2011 року, виданий Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві, Позитивний висновок № 485-2010/ЦБ комплексної державної експертизи щодо проекту «Житлове будівництво між вул. Новомостицькою та вул. Замковецькою в Подільському районі міста Києва» Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба української державної будівельної експертизи» (ДП «Укрдержбудекспертиза») від 02.03.2011 року.
1.4. Характеристика Комор, порядок будівництва та введення Об’єкта в експлуатацію визначаються на підставі матеріалів проектно-кошторисної документації, затвердженої у встановленому законодавством порядку.
1.5. Фактична нумерація та фактична загальна площа Комор уточнюються після прийняття Об’єкта в експлуатацію на підставі матеріалів технічної інвентаризації бюро технічної інвентаризації.
1.6. Інвестор встановив, що даний Договір є договором про приєднання, і до цього Договору може приєднатись, в порядку встановленому цим Договором, будь-яка з Осіб, що визначені підпунктом 1.2.1 пункту 1.2. розділу 1 Договору.
2. СУМА ДОГОВОРУ
2.1. Даний Договір (домовленість) не є відплатним, а стосується встановлення порядку користування Коморами. Для Інвестора та будь-якої з Осіб користування Коморами є безоплатним.
3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЗА ДОГОВОРОМ
3.1. Інвестор, та кожна Особа, що приєдналась до цього Договору, має право:
3.1.1. після прийняття в експлуатацію Будинку та оформлення права власності на Квартиру – користуватись Коморою, номер якої відповідає номеру Квартири згідно з Додатком 1 до цього Договору;
3.1.2. проводити в Коморі заміну замків, дверей, здійснювати ремонтні роботи – не порушуючи при цьому прав інших Осіб та дотримуючись вимог чинного законодавства України та інших належним чином встановлених правил;
3.1.3. передавати своє право користування конкретною Коморою іншій Особі на підставі окремої домовленості.
3.2. Інвестор, та кожна Особа, що приєдналась до цього Договору, зобов’язані:
3.2.1. Не перешкоджати усім іншим Особам користуватися Коморами, номери яких відповідають номерам Квартир, що є власністю таких Осіб.
3.2.2. Не зловживати своїм правом користування Коморами, що може призвести до втрати або обмеження такого ж права інших Осіб.
3.2.3. Не перешкоджати приєднанню до цього Договору третіх осіб, що стали чи стануть власниками Квартир в Об’єкті.
3.3. Виключно Інвестор має право вносити зміни до цього Договору в односторонньому порядку, і кожна Особа своїм приєднанням до цього Договору надає Інвестору та підтверджує вказане право Інвестора. Про внесення змін до цього Договору Інвестор повідомляє усіх Осіб, що приєдналися до Договору шляхом розміщення письмових оголошень із зазначеними змінами на дошках оголошень, що розміщені в Об’єкті. Датою набуття чинності такими змінами є 7 (сьомий) календарний день з дати розміщення вказаних оголошень в Об’єкті. Особи мають право направити Інвестору свої зауваження щодо внесених змін в порядку встановленому чинним законодавством України. До моменту прийняття Об’єкту в експлуатацію та розміщення в ньому дошки оголошень Інвестор здійснює вказане повідомлення Осіб шляхом направлення на адресу таких Осіб, що вказана в документі, згідно з яким Особа приєдналась до цього Договору, рекомендованих поштових відправлень з описом вкладеного. Датою отримання таких повідомлень буде вважатися дата поштового штемпеля відділення зв’язку одержувача.
4. ПОРЯДОК ПРИЄДНАННЯ ДО ДОГОВОРУ
4.1. До цього Договору має право приєднатись, в порядку встановленому цим Договором, будь-яка з Осіб, що визначені підпунктом 1.2.1 пункту 1.2. розділу 1 Договору.
4.2. Приєднання до Договору здійснюється шляхом підписання Інвестором та особою, що має намір приєднатись, між собою письмового документу в якому, чи в частині якого, однозначно має бути вказане рішення такої особи про приєднання до цього Договору на умовах визначених цим Договором.
4.3. Інвестор та кожна Особа, що приєдналась до цього Договору, надає, і в подальшому зобов’язується не змінювати цього свого рішення, свою згоду на приєднання до цього Договору інших осіб, що відповідають вимогам визначеним підпунктом 1.2.1 пункту 1.2. розділу 1 Договору. Така згода є наданою з моменту приєднання Особи до цього Договору і факт приєднання до цього Договору є підтвердженням надання Особою вказаної згоди.
4.4. Інвестор та усі Особи розуміють та підтверджують, що викладені в пункті 3.3., розділу 3, пунктах 4.1., 4.2. та 4.3. розділу 4 Договору положення не є обмеженням правоздатності чи дієздатності або порушення прав будь-якої з Осіб, а спрямовані лише на врегулювання порядку користування Коморами і відповідають як інтересам кожної конкретної Особи, так і загальним інтересам усіх власників квартир в Об’єкті взагалі.
4.5. Після приєднання до цього Договору хоча б однієї Особи крім Інвестора, цей Договір стає двостороннім, а після приєднання наступних Осіб – багатостороннім.
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
5.1. За невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України та цим Договором.
5.2. У разі, якщо Інвестор або будь-яка з Осіб своїми діями у процесі користування Коморами завдасть шкоди майну іншої Особи чи пошкодить елементи Об’єкта, то така шкода повинна бути компенсована згідно з чинним законодавством України.
6. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
6.1. Цей Договір набирає чинності з дати його підписання Сторонами та діє протятого строку фактичного існування Комор та Квартир. Дія цього Договору для окремої Особи припиняється (повністю або у відповідній частині) виключно після втрати такою Особою права власності на належну їй Квартиру з будь-яких причин.
6.2. Дострокове розірвання цього Договору в односторонньому порядку не допускається.
6.3. Цей Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу будь-якої з Осіб у разі істотного порушення Договору іншою Особою. Істотним є таке порушення Договору, коли внаслідок завданої цим шкоди Особа значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні Договору.
7. ФОРС-МАЖОР
7.1. Сторони звільняються від відповідальності за порушення умов Договору, якщо вони зумовлені обставинами непереборної сили, що перешкоджають належному виконанню Договору.
7.2. До обставин непереборної сили, що можуть вплинути на виконання Сторонами своїх зобов’язань за цим Договором, відносяться обставини непереборної сили та події надзвичайного характеру, які не залежать від волі Сторін і які Сторони не могли передбачити, уникнути або запобігти прийнятими необхідними та достатніми заходами.
7.3. Сторона, яка не має можливості виконувати свої зобов’язання через обставини непереборної сили, повинна повідомити про це іншу Сторону в 20-денний термін після їх появи, підтверджуючи це відповідними документами. Несвоєчасність або відсутність повідомлення позбавляє цю Сторону права посилатись на такі обставини як підставу неможливості виконувати зобов’язання за Договором.
7.4. Термін виконання зобов’язань за цим Договором продовжується на термін дії обставин непереборної сили та усунення їх наслідків.
8. ІНШІ УМОВИ
8.1. Інвестор встановив, і кожна Особа, що приєдналася до Договору погоджується з цим, що даний Договір жодним чином не є договором проділ спільного майна чи про виділ частки в спільному майні в натурі. Підписання цього Договору, або приєднання до нього не надає Інвестору чи будь-якій Особі права одноособового розпорядження будь-якою з Комор, і, так само, не надає переважного права на користування Коморами, окрім Комор, номера яких відповідають, згідно з Додатком №1, номерам Квартир що є власністю Інвестора чи, відповідно, такої Особи.
8.2. Зміни та доповнення до цього Договору будуть вважатися чинними, якщо вони укладені в письмовій формі та оголошені у порядку встановленому цим Договором.
8.3. Всі повідомлення за цим Договором будуть вважатися здійсненими належним чином, якщо вони викладені у письмовій формі та надіслані рекомендованим листом, кур’єром, телеграфом та вручені особисто, якщо інше не встановлено цим Договором. Датою отримання таких повідомлень буде вважатися дата їх особистого отримання або дата поштового штемпеля відділення зв’язку одержувача, якщо інше не встановлено цим Договором.
8.4. З усіх питань, які не врегульовані цим Договором, Інвестор та Особи керуються чинним законодавством України.
8.5. Інвестор повинен вчиняти такі дії та складати такі документи, які хоч і не передбачені прямо цим Договором, але можуть бути необхідні для досягнення цілей цього Договору, виконання зобов’язань за цим Договором та реалізації прав, передбачених цим Договором.
8.6. У разі якщо будь-яка умова цього Договору виявиться незаконною або такою, що її неможливо виконати, однак ця обставина не потягне за собою неможливість виконання Договору в цілому, інші умови Договору зберігають чинність. У цьому разі Інвестор зобов’язаний добросовісно замінити умову, яка виявилась незаконною або такою, що її неможливо виконати.
8.7. Цей Договір укладений в одному оригінальному примірнику, що зберігається у Інвестора. Кожна Особа, що приєдналась до цього Договору має право отримати копію цього Договору завірену підписом та печаткою Інвестора.
РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИС ІНВЕСТОРА
ТОВ «КУА «ІФК»
що діє в інтересах
ПЗНВІФ «Антарес»
м. Київ, вул. Михайлівська, 18-В, Код за ЄДРПОУ 33743672
Платник податку на прибуток на загальних умовах,
ПЗНВІФ «Антарес»
р/р 26500002339947 в АКБ "ОТП Банк", м. Києва, МФО 300528
Має пільгу щодо податку на прибуток згідно зі ст.136 п.136.1.9 «Податкового кодексу України»

Директор
Захарчук Руслан Миколайович

Вернуться к началу Перейти вниз
http://lipinka.ukrainianforum.net
 
ДОГОВІР (домовленість) про порядок користування приміщеннями (Комори)
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум ЖК Липинка (неофициальный) :: Форум инвесторов и владельцев - I очередь :: Документы, справки, договора-
Перейти: